Junior Event Manager - Hilton Prague - (mzda 32500)

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
Pobřežní, Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2021
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 32 500 Kč/měsíc+ osobní ohodnocení a benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Eventy, konference, meetingy, to bude Vaše denní starost. Od těch úplně malých pro juniory až po ty velké, kde budete mít na starost akce až pro 1000 lidí, postupně vás samozřejmě rádi zaškolíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

Proč pracovat právě u nás? Jsme Hilton, máme rádi naše hosty a snažíme se vždy o to nejlepší. Hilton získal právě ocenění v rámci nejlepších 5ti zaměstnavatelů pro celou Evropu.

A také..

Zázemí stabilní značky Hilton

Práci v centru Prahy na metru B (Florenc)

Odpovídající mzda

Smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce + benefity hotelu a strava zdarma v hotelové zaměstnanecké restauraci

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Organizační schopnosti. Komunikovat s hosty a snažit se splnit každé jejich přání. Koordinovat akci, která bude zrovna probíhat a zařizovat s ostatními odděleními, aby vše hladce klapalo. Být tu stále pro klienta a sehnat odpovědi na každou jeho otázku.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4168348  Datum zveřejnění: 23.9.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc