Servírka / Číšník - Hilton Prague 150czk/hod

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
Pobřežní 1, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
150 Kč/hod.Co vám můžeme nabídnout - Brigádu i hlavní pracovní poměr - Práce v hotelu Hilton Prague, jednom z největších Hilton hotelů v Evropě, 791 pokojů - Zázemí stabilní značky a skvělého zaměstnavatele - Hodinová mzda 150czk + tipy - Hilton benefity a spoustu dalšího co můžeme probrat osobně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy na pozici servírky a číšníka pro naše restaurace v hotelu Hilton Prague

Pracovní náplň:

▪️ Obsluha a komunikace s hosty a kolegy v hotelu, v českém i anglickém jazyce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

- Brigádu i hlavní pracovní poměr

- Práce v hotelu Hilton Prague, jednom z největších Hilton hotelů v Evropě, 791 pokojů

- Zázemí stabilní značky a skvělého zaměstnavatele

- Hodinová mzda 150czk + tipy

- Hilton benefity a spoustu dalšího co můžeme probrat osobně

Informace o náboru

Prosím zašlete svůj životopis

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro nás důležité?

Nadšení pro práci

Komunikace a příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4205725  Datum zveřejnění: 16.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 150 Kč/hod.