Servírka / Číšník - Hilton Prague

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
Pobřežní, Karlín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
15.09.2022
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 800 Kč/měsícBenefity a bonusy, pravidelná mzda na účet a Hilton benefity pro zaměstnance

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rádi přivítáme nového kolegu, nebo kolegyni do našich restaurací v hotelu Hilton. Zašlete nám svůj profil a pak se určitě domluvíme na osobní schůzce jaké směny Vám vyhovují. Máme v rámci jednoho hotelu více restaurací a konceptů. Zaučení je samozřejmostí. Tak jako se staráme o hosty se také budeme starat o vás!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

Benefity hotelu Hilton a odpovídající mzdu každý měsíc v pravidelném termínu na váš účet. Možnosti posunu v rámci našeho hotelu a různých restaurací a nebo v rámci značky Hilton celosvětově

Informace o náboru

Prosím zašlete nám Váš profil emailem a domluvíme se na osobním setkání, kde probereme jaké směny by Vám vyhovovaly.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Mít rádi hotelnictví a pohostinnost. Hosté jsou pro nás prioritou a proto se také snažíme poskytovat servis na nejvyšší úrovni k úplné spokojenosti

Požadujeme pracovní povolení pro ČR

Výhodou bude, pokud budete umět

Předchozí zkušenost na stejné pozici. Pokud ne, tak to nebude problém, máme nadšené kolegy do tréninku.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 4258774  Datum zveřejnění: 2.9.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 800 Kč/měsíc