Banqueting Supervisor - Hilton Prague

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
Pobřežní, Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
34 000 - 37 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podívejte se na naše stránky pro více informací o společnosti Hilton Prague: https://www.notion.so/hrbuddyhiltonprague/Benefits-haven-t-you-decided-yet-41fa4b0d54a2465d9666006c6ddfa2a1

Chystáme velké banketní akce a spousta malých v jednom termínu. Hledáme někoho, kdo má zkušenost s vedením týmu a postará se o to, že na dané akce bude vše nachystané podle předchozí domluvy a plánu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Odolnost vůči stresu, umět si poradit v každé situaci a být aktivní v řešení, aby klient byl vždy spokojen. Komunikace je na prvním místě, někdy v anglickém jazyce, někdy v češtině.

Výhodou bude, pokud budete umět:

Poradit si s nenadálými situacemi a vedením týmu. Organizační schopnosti a nebát se pomoct týmu s nachystáním akcí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:

Proč pracovat právě u nás? Jsme Hilton, máme rádi naše hosty a snažíme se vždy o to nejlepší. Hilton získal ocenění Great Place To Work v roce 2023 - 2024.

Zázemí stabilní značky Hilton

Práci v centru Prahy na metru B (Florenc)

Odpovídající mzda

EdenRed

Multisport

HiltonGo

Smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce + benefity hotelu a strava zdarma v hotelové zaměstnanecké restauraci.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hradilík
Tel.: +420224842181
E-mail: poslat životopis
ID: 4755396  Datum zveřejnění: 5.2.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 34 000 Kč/měsíc