HR Stáž / FTE / 8 hodin denně / Start JAN 2018

HILTON PRAGUE HOTELS

Místo práce
V Celnici 7, Praha
Druh pracovního poměru
internship, stáž
Termín nástupu
15.01.2018
Mzdové podmínky (brutto)
4000CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme kandidáta, který má rád HR a lidi! :-) Plně tě zaškolíme do procesu přípravy podkladů pro smlouvy nových zaměstnanců, budeš organizovat nové nástupy, připravovat kartičky, jmenovky, vyřizovat všechny náměty našich kolegů, domlouvat například i narozeninové obědy, podílet se na podpoře našeho Generálního ředitele apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme ubytování v rámci stáže ve studentském apartmánu
Stravování v hotelu kdykoliv zdarma
Možnost naštěvovat fitness centrum a skupinové lekce (yoga, core training apod..)
Hilton University (jazykové kurzy zdarma, nové dovednosti a zkušenosti - zdarma)
Měsíčně ti poskytneme 4,000 CZK na libovolnou útratu

Informace o náboru

Ideálním kandidátem je pro nás student, který má ukončené Bc. vzdělání, nebo dokáže skloubit školu s denní 8 hodinovou docházkou (jsme otevřeni ale i flexibilní domluvě). Rádi bychom stážistu zaškolili tak, aby mohl pokračovat v plném úvazku v rámci hotelů Hilton Prague v jakémkoliv oddělení.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Potřebujeme mezi nás česky/slovensky mluvícího kandidáta (velká část práce je v českém jazyce, i kontakt se všemi institucemi - např. ÚŘAD PRÁCE.
WE NEED CZECH/SLOVAK speaking candidate due to lot of work in local language!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

5* Hotel Hilton Prague v centru Prahy blízko spojení metra C Florenc. Jeden z největších hotelů v kontinentální Evropě s 791 pokoji.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3271923  Datum zveřejnění: 21.12.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4000CZK