Jak Vám poradíme?

Commis Chef / Kuchař

Hilton Prague Old Town

Místo práce
V Celnici 7, Nové Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsícroční bonus, incentivní program STARBONDs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- připrava a prezentace vysoce kvalitních pokrmů v souladu s pokyny a podporou supervizorů
- dodržování vysokých standardů kvality a hygieny
- podpora kolegům - celý tým kuchyně je vzájemně provázaný, přestože máte na starosti různé úkoly

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní značky Hilton
- práci v centru Prahy na metru
- odpovídající mzda + osobní ohodnocení
- smlouva na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce + benefity hotelu

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

kuchař

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru kuchař nebo přiměřená zkušenost v oboru jsou výhodou ale ne podmínkou
- základní znalost AJ
- znalost hygienických pravidel a HACCP
- dochvilnost
- flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We Are Hilton! We Are Hospitality! Hilton is the leading global hospitality company, spanning the lodging sector from luxurious full-service hotels and resorts to extended-stay suites and mid-priced hotels. For nearly a century, Hilton has offered business and leisure travelers the finest in accommodations, service, amenities and value. Hilton is dedicated to continuing its tradition of providing exceptional guest experiences across its global brands. Our vision “to fill the earth with the light and warmth of hospitality” unites us as a team to create remarkable hospitality experiences around the world every day. And, our amazing Team Members are at the heart of it all!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Lívia TRÖSTER
E-mail: poslat životopis
ID: 4195853  Datum zveřejnění: 3.11.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 27 000 Kč/měsíc