Kuchař / Hilton Prague hotel / 40 hodin týdně

HILTON PRAGUE

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
24000 a více dle zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hotel Hilton Prague hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaře v týmové restauraci / kantýně pro zaměstnance. Vaříme kombinaci české a světové kuchyně v rámci zdravého životního stylu pro naše kolegy.

Ideální kandidát:
- vyučení v oboru
- zkušenosti a praxe alespoň 2 roky (potřebujeme někoho kdo dohlédne na mladé kluky po vyučení a naučí je zkušenostem), ale můžeme nabídnout i začáteční pozici (máme více možností a kuchyní)
- zájem o nové trendy v oblasti vaření
- schopnost přizpůsobit se a učit se nové postupy
- flexibilita, pečlivost
- chuť a energie, práce je tvrdá, ale i zábavná

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odpovídající mzda v řádném termínu vždy na účet dle zákoníku práce
- stabilní práce a dlouhodobá jistota
- přesčasy evidujeme a nahrazujeme dny volna, případně proplácíme
- zázemí mezinárodního hotelového řetězce
- systém zaměstnaneckých benefitů
- profesní rozvoj v rámci hotelu i mezinárodně

Informace o náboru

Neváhejte se k nám přijít na osobní pohovor

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

8.11.2018 (zbývá ještě 22 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Flexibilita
Chuť učit se novým věcem
Vášeň pro práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We Are Hilton! We Are Hospitality! Hilton Prague hotels are offering unique opportunities to start a fabulous career! Thanks to all of our amazing Team Members, Hilton has been recognized with another Great Place to Work award! We are thrilled to see that we’ve been named #26 on the world’s 100 Best Workplaces for Millennials by Fortune magazine

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.
Pobřežní 1
186 00 Praha 8 - Karlín
ID: 2259085   Datum zveřejnění: 14.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24000 a více dle zkušeností