Pracovní Stáž / HR - Hilton Prague / FTE / 6 měsíců

HILTON PRAGUE

Místo práce
Pobrezni 1, Praha
Druh pracovního poměru
internship, stáž
Termín nástupu
01.12.2017
Nabízený plat (hrubého)
4000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako HR v hotelovém prostředí budeš mít možnost poznat všechny oddělení v hotelu, budeš spolupracovat na různých projektech a především vytvářet fajn atmosféru pro naše kolegy

A teď pár příkladů práce v kanceláři
- komunikace všech informací zaměstancům obou hotelů Hilton v Praze
- příprava family days, birthday cards, gifts, lunches, parties, get2gether sessions
- vytváření plakátů a materiálů k prezentaci nových Hilton iniciativ
- dohled nad docházkou a správností dokumentů
- organizace aktuálně otevřených pozic hotelu (nástěnky, FB, Instagram, H360, HiltonUniversity)
- Příprava nových kolegů na start (ID karty, jmenovky, dokumentace, klíčky od šatny)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zkušenosti a vstupenka do sféry Hospitality jednoho z top zaměstnavatelů na trhu
Ubytování v 15 minut pěšky vzdáleném studentském apartmánu
Stravování zdarma v "týmovce" (snídaně, obědy, večeře + ovoce během dne a káva)
Zdarma přístup do fitness gym
Účast na všech zaměstnaneckých rodinných, sportovních a ostatních akcích
Možnost zúčastnit se "prohlídky" jiných oddělení pro budoucí inspiraci na plný úvazek
HiltonUniversity přístup (studium jazyků a více než 4000 kurzů online)
4,000 CZK měsíčně jako pocket money

Informace o náboru

Koho hledáme?
Příjemnou kolegyni, která má zájem skloubit teoretické znalosti v oblasti HR nebo v hotelnictví s praktickými zkušenostmi v jednom z největších hotelů Hilton v Central Europe a v České Republice

S čím počítáme
Kompletně tě zaškolíme do prostředí, ale i programů, které používáme, nečekáme od tebe, že budeš po prvním týdnu znát všechny procesy a zaměstnance jménem, pro začátek trefit do kanceláře bude fajn :-)

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

30.12.2017 (zbývá ještě 39 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo
Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Orientace na detail
Ambice růst v hotelovém prostředí
Rychlost učení a přizpůsobení každodenním změnám dle požadavků od kolegů, zaměstnanců, ale i manažerů :-)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hilton Prague - Biggest Hilton hotel in Central Europe

Adresa společnosti

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.
Pobřežní 1
186 00 Praha 8 - Karlín

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hradilik HR
E-mail: poslat životopis
ID: 3187582   Datum zveřejnění: 10.11.2017