Číšník / Servírka - Hilton Prague

HILTON PRAGUE

Místo práce
Pobřežní 1, Praha 8-Karlín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
30.11.2018
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
od 21000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy do různých restaurací a barů
Snídaňový provoz / Ala Carte 24/7 / RoomService / BQT / Executive Lounge

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme krásné pracovní prostředí ve skvělém, mladém a multikulturním týmu. Všem novým kolegům poskytujeme mnoho benefitů (stravování v kantýně zdarma (snídaně, oběd, večeře), příspěvky na jazykové kurzy, slevy u našich partnerů, možnost školení on-line, cestování v síti hotelů Hilton za velmi výhodné ceny, volný vstup do posilovny, 20 dní dovolené.
Samozřejmostí je možnost osobního a profesního rozvoje v rámci obou pražských hotelů Hilton

Informace o náboru

Doplňující dotazy ohledně konkrétních pozic rádi zodpovíme emailem

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 43 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jsi vyučen(a) v oboru, baví tě přijímat, objednávat a servírovat objednávky hostů podle požadovaných standardů
Rozumíš obsahu menu, změnám a aktuální nabídce
Dokážeš udržovat provoz v čistotě a pořádku
Chceš efektivně spolupracovat na správném uzavření všech hostovských účtů
Máš rád příjemné a vstřícné zodpovídání dotazů hostům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

We Are Hilton! We Are Hospitality! Hilton Prague hotels are offering unique opportunities to start a fabulous career! Thanks to all of our amazing Team Members, Hilton has been recognized with another Great Place to Work award! We are thrilled to see that we’ve been named #26 on the world’s 100 Best Workplaces for Millennials by Fortune magazine

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Adresa společnosti

Hilton Prague - Quinn Hotels Praha, a.s.
Pobřežní 1
186 00 Praha 8 - Karlín

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Hradilik HR
E-mail: poslat životopis
ID: 3296939   Datum zveřejnění: 2.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 21000