Hlavní účetní

Historický ústav AV ČR, v.v.i.

Místo práce
Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.2.2020 nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vedení podvojného účetnictví, tvorba a úpravy rozpočtů, Vyhotovování účetních uzávěrek, statistických výkazů a kompletace podkladů pro audit a daňové přiznání.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zvyšování odborné kvalifikace, Odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené a další benefity

Informace o náboru

Ředitel Historického ústavu AV ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici (hlavní) účetní. Požadavky: VŠ vzdělání ekonomického směru, praxe alespoň 1 rok na dané či obdobné pozici, případně SŠ vzdělání stejného zaměření a alespoň 3 roky praxe na srovnatelném místě, znalost podvojného účetnictví, zkušenosti s tvorbou a úpravami rozpočtu, vyhotovováním účetních závěrek, statistických výkazů a kompletací podkladů pro audit a daňové přiznání, uživatelská znalost MS Office a účetních systémů (aktuálně iFis, resp. MAGION). Dále požadujeme pečlivost, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost a ochotu učit se novým věcem, vstřícnost k lidem. Nabízíme: plný úvazek, příležitost ke zvyšování kvalifikace, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, benefity. Nástup dle dohody. Strukturovaný životopis s doklady o vzdělání, výpisem z rejstříku trestů, kontaktními údaji a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 28. 12. 2020 na e-mailovou adresu [email protected]. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez uvedení důvodu kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomické směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Veřejná výzkumná instituce
ID: 4009171  Datum zveřejnění: 7.12.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc