Asistent/Asistentka ředitele

Historický ústav AV ČR, v.v.i.

Místo práce
Prosek, Praha 9, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Nástup dle dohody nejpozději do 1.10.2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zajištění chodu sekretariátu, administrativní činnost
- organizace schůzek a vedení diáře ředitele, e-mailová komunikace
- vedení podatelny
- evidence dokumentů v elektronickém systému spisové služby
- komunikace s veřejnou správou/veřejností

Informace o náboru

Historický ústav AV ČR, v. v. i., vyhlašuje výběrové řízení na pozici asistentky/asistenta ředitele (zástup za rodičovskou dovolenou). Požadavky: min. SŠ vzdělání zakončené maturitou (VŠ výhodou), uživatelská znalost MS Office, dobrá znalost AJ, případně NJ, vztah k humanitním oborům, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost a ochota učit se novým věcem, vstřícnost k lidem, dobré komunikační a organizační schopnosti. Nabízíme: plný úvazek (eventuálně dle dohody), příležitost ke zvyšování kvalifikace, odpovídající mzdové ohodnocení, 5 týdnů dovolené. Nástup dle dohody. Strukturovaný životopis s kontaktními údaji a motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 28. 6. 2021 na e-mailovou adresu paní Pavlíny Šubrové [email protected].

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vztah k humanitním oborům
pečlivost
samostatnost
spolehlivost
bezúhonnost
ochota učit se novým věcem
vstřícnost k lidem
dobré komunikační a organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Veřejná výzkumná instituce
ID: 4099252  Datum zveřejnění: 9.6.2021