Seřizovač lázní

HOBES, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
K luhům 151, 793 12 Horní Benešov, Okres Bruntál
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (7223)

Pracoviště a kontakty

Firma:HOBES, spol. s r. o., IČ 45195277
Pracoviště:HOBES, spol. s r.o., K luhům 151, Luhy, 793 12 Horní Benešov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: HOBES, spol. s r.o., K luhům č.p. 151, Horní Benešov
" Kontrola galvanické linky.
" Příprava lázní pro hromadnou a závěsovou chemickou a elektrochemickou povrchovou úpravu.
" Seřizování a obsluha linek.
" Korekce pokovovacích procesů.
" Řízení, monitorování a kontrola výrobního provozu z měřících stanic a plošin
" Zaznamenávání technických údajů a výrobních výsledků.
" Spolupráce a součinnost s obsluhou zneškodňovaní stanice.
" Příprava chemikálií pro zneškodňovaní stanici, včetně doplňování jednotlivých zásobníků zneškodňovaní stanice.
" Spolupráce z obsluhou zneškodňovaní stanice - čistění kalolisů, provádění jednotlivých rozborů.
" Spolupráce s laborantem při odebíraní vzorků, provádění rozborů a odstraňování neshod.
" Evidence dle provozního řádu.
" Obsluha ručně vedeného paletového vozíku.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, benefit na zdravotní služby a zdravotní rehabilitace ve výši 750,-Kč, příspěvek na penzijní připojištění
Zájemci se budou hlásittelefonicky od 7,00 do 15,00 hod na č. tel. 554748320, mailem: [email protected] nebo osobně :HOBES, spol. s r.o., K luhům č.p. 151, Horní Benešov
Z: 6.9.2016

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Bruntál

číslo volného místa: 11378740783

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou