Kontrola kvality, Ostrov u Stříbra (Ref. č.: 28)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
28.08.2017
Nabízený plat (hrubého)
80 + 40 Kč/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce
• vizuální výstupní kontrola kvality a třídění dílů pro automobilový průmysl, nutný je dobrý zrak (brýle nevadí), pečlivost a soustředěnost, smysl pro detail, ideálně zkušenost z výstupní kontroly kvality nebo z oblasti automotive
Požadujeme
• dobrý zrak, spolehlivost, 100 % pracovní výkon, smysl pro detail
• schopnost práce ve stoje
• schopnost práce v 1-3 směnném provozu (R: 6-14, O: 14-22, N: 22-6 hod)
• plnoletost, časovou flexibilitu
• místo výkonu práce: Ostrov u Stříbra

Nabízíme
• zajímavou a odpovědnou činnost, možnost dlouhodobé spolupráce
• mzda 80 + 40 Kč/ hod

"Možnost ubytování"

Informace o náboru

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 07:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25 emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro.
jobs-stribro@hofmann-personal.cz | +420 725 877 116

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

vizuální a vstupní kontrola a třídění dílů pro automotive

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Smuteční vrch 441
34901 Stříbro
ID: 2914806   Datum zveřejnění: 28.7.2017