Údržbář/ka

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Bor Nová Hospoda, Okres Tachov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
17.000-22.500 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hledáme údržbáře/ky na odstraňování závad na stojích,na kontrolu zařízení,revize strojů, instalaci nových zařízení
Místo výkonu: CTP Bor Nová Hospoda
Požadujeme: SOU tech. směru (zámečník,opravář strojů…),VZV průkaz, výhodou- více než 5let praxe,svářečský průkaz
Nabízíme:práci na hlavní pracovní poměr 17.000-22.500Kč/měs.+příplatky a stravenky 70Kč/den
Směnnost: 3 směnný provoz
Zajišťujeme ubytování 130Kč/noc
Doprava: z Mariánských Lázní 30Kč/Tachova 20Kč
Možnost týdenních záloh

Informace o náboru

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2922954  Datum zveřejnění: 8.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17.000-22.500 Kč/měs.