Mechanik CNC strojů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Montáž mechanických částí ve výrobním procesu, dle technické dokumentace.
- Provádění měření dle technické dokumentace a technických norem včetně vyhodnocení.
- Provádění brousících zkoušek strojů podle schválených postupů včetně vyhodnocení.
- Aktivní účast na odstraňování zjištěných nedostatků a přijímání opatření k zajištění nápravy.
- Provádění mechanických operací ve výrobním procesu a odborná pomoc při montáži a oživování strojů.
- Provádění specializovaných měření souvisejících se zajištěním kvality vyráběných strojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Zajímavou a perspektivní práci v rámci prosperujícího nadnárodního koncernu
- Možnost firemního stravování v závodní jídelně – příspěvek 55% od zaměstnavatele
- Podporu vzdělávání profesního, jazykového a osobnostního charakteru.
- Možnost příspěvku na životní pojištění.
- Firemní a sportovní akce.
- Mzda: 19.000,- až 26.000,- měsíčně (závisí na praxi a kvalifikaci)
- Bonusy:
 prémie za vyrobené CNC stroje až 2.500,-/měs.,
 bonus za neabsenci 1.700,-/měs.,
 13. plat
 25 dní dovolené
 Lokalita: Kuřim

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

zajišťujeme práci

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Ukončené SOŠ/SŠ/VŠ vzdělání – strojírenský obor (mechanik, mechatronik, zámečník, seřizovač, obsluha nebo programátor CNC strojů).
- 3 roky praxe ve strojírenské výrobě - dobrou orientaci v technické dokumentaci,
- Znalost strojírenských výrobních postupů a metod (např. lícování, škrabání) včetně kontrolních metod.
- Znalost práce s přesnými měřidly.
- Základy teorie řezných nástrojů.
- Znalost práce s PC, znalost řidících systémů (FANUC) - výhodou
- Schopnost komunikovat v NJ – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3070227  Datum zveřejnění: 25.7.2017