Výrobní operátor - mzda až 20 000,-

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude náplň Vaší práce?
- výroba airbagů, volantů, palivových hadiček a dalších komponentů do aut
- obsluha jednoduchých strojů
- manipulace s materiálem
- zpracování jednotlivých dílů v automotive
- evidence výroby a kontrola kvality
- jedná se o 3-směnný pracovní provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

My Vám za to nabízíme:
- mzdu 17000,- + 3000,- bonusy + automatické navýšení po zkušební době
- po roce spolupráce automatické navýšení mzdy až o 2500,-
- příplatky za prostředí dle pracoviště
- obědy od 21,- (možnost výběru z pěti jídel)
- svoz ZDARMA (Most, Chomutov, Jirkov)

Informace o náboru

Kontaktovat nás můžete na tomto telefonním čísle 702151356

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče, kteří mají chuť pracovat a nebojí se práce v kolektivu. Neváhejte a zasílejte nám své životopisy na níže uvedený e-mail a nebo volejte na naše telefonní číslo. Budeme se těšit na Vaší spolupráci.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3143599  Datum zveřejnění: 27.7.2017