Programátor PLC a robotů

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete psát vlastní programy pro PLC a průmyslové roboty? Láká Vás podílet se na různorodých projektech v oblasti automatizace u jedné z nejlepších strojírenských firem v oboru a domluvíte se anglicky nebo německy?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat.

Úspěšná mezinárodní společnost se strojním zaměřením hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici: PROGRAMÁTOR PLC A ROBOTŮ

Náplň práce:
• Tvorba řídících programů pro stroje a technologické celky
• Účast na realizaci aplikací od přípravy až po finální oživování u zákazníka
• Zprovozňování svařovacích a manipulačních robotů
• Tvorba technické dokumentace
• Řešení problémů, ladění a optimalizace automatizovaných výrobních procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
• Tvůrčí práci s možností uplatnit své vlastní nápady
• Motivující mzdové ohodnocení
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje)
• Pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené

Nástup: ihned nebo dohodou
Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Neváhejte mne kontaktovat emailem: [email protected] nebo telefonicky: 702 168 011.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro, mechatroniku nebo řízení
• Zkušenosti s programováním PLC (Siemens TIA výhodou)
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ
• Znalost programování robotů (ABB…)
• ŘP sk. B a ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3163797  Datum zveřejnění: 22.11.2017