Skladník/ce v automotive

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Tachov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19500 - 27180,-Kč - brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 19.500 Kč/měs + variabilní složka 20 % + docházkový bonus až 3.300,-
• Týdenní zálohy
• Příspěvky na vlastní dopravu, doprava autobusem z Plzně, Tachova, Přimdy, Černošína a Stříbra zdarma
• stravování zdarma

Informace o náboru

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Vychystávání materiálu, zabezpečení provozu montáže autosedadel

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Ideálně výuční list
• Platný průkaz VZV + praxe v řízení VZV
• Ochota pracovat ve dvousměnném a třísměnném
provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3175818  Datum zveřejnění: 16.7.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19500 - 27180,-Kč - brutto