Vedoucí provozu

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- má na starosti všechny 3 provozy; každý provoz má však svou vedoucí
(zaměstnávají skoro samé ženy)
- možnost profesního postupu, po 5 letech by se měl stát jednatelem
- v průběhu prvního roku kolečko po jednotlivých provozech
- zajištění fungování a činností na 3 provozech
- komunikace se zákazníky; se stávajícím – firma Witt Weiden, + vyhledávání
klientů nových
- zodpovědnost za příjem a zpracování zakázek
- akvizice zákazníků nových
- operativní řešení provozních problémů
- člen managementu firmy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky v hodnotě 80,- Kč
- 5 týdnů dovolené
- příplatek za docházku až 600,-/měs.
- příplatek na masáže až 600,-/měs.
- pružná pracovní doba (po roce)
- notebook, mobil

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Česká společnost, která byla založena v roce 2006. Provozují call centrum – telefonní prodej a telemarketing, zabývají se správou dat – kompletní agenda související s příjmem a zpracováním objednávek, poskytují zásilkové služby na míru – skladování, balení, rozesílání a příjem vráceného zboží, poskytují službu mobilní kancelář – asistenční práce.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

finance, management, obchod

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- obchodní zkušenosti
- orientace v zákoníku práce a dalších předpisech (BOZP, PO, odpadové hospodářství)
- orientace v oblasti daní a podnikových financí
- znalost práce na PC – MS Office
- čistý trestní rejstřík
- aktivní přístup, loajalita, samostatnost, trpělivost, kreativita, analytické myšlení, koučování, poctivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3201039  Datum zveřejnění: 12.1.2018