Kontrolor kvality

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 22000Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v rozvíjejícím oddělení lakovny
Provádění výstupní kontroly produktů v rámci svěřené odpovědnosti
V případě nalezených chyb schopnost i drobných oprav (retuše, výroba)
Zabezpečení dodržování systému jakosti
Spolupráce na optimalizaci technologických procesů vedoucích ke zvýšení kvality
Podpora přípravy a provádění interních a externích zákaznických auditů
Školení pracovníků výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v dynamicky se rozvíjející moderní strojírenské společnosti
Zázemí mezinárodního koncernu Knorr-Bremse
25 dní dovolené
Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
Profesní a jazykové vzdělávání
Dotované závodní stravování
Bezplatnou dopravu do CT parku Modřice
Firemní společenské a sportovní aktivity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Zprostředkování práce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Znalosti na úrovní SŠ v oboru řízení jakosti nebo strojírenství
Výborná orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
Zkušenosti z kontroly kvality ve výrobní společnosti
Samostatnost, aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem
PC: MS Office, SAP - výhodou
Základní znalost AJ nebo NJ
Možnost pracovat v 3-směnném provozu (ranní/odpolední/noční)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3208002  Datum zveřejnění: 7.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 22000Kč/měsíc