Konstruktér strojů - nová hala v Klášterci nad Ohří

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- samostatná práce na úpravách, opravách lisovacích nástrojů svařovacích přípravcích a laserovacích přípravcích
- navrhovat řešení v případě rozměrových nebo funkčních nedostatků
- tvorba kusovníků, poptávky materiálu a normalizovaných dílů až po konečné předání do výroby
- kominkace a kordinace s dodavateli
- přejímky dat od dodavatelů, jejich kontrola a správa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příležitost být s námi 1. den otevření nové haly a spuštění výroby. Nabízíme Vám moderní strojírenství, automatizace a robotizace. Nástup přímo do kmene společnosti, smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, zaškolení, profesní růst, příspěvek na stravování a mnohé další. STAŇTE SE SOUČÁSTÍ PROGRESIVNÍ FIRMY.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Máte rádi výzvy a chcete příležitost se projevit? Nabízíme Vám jedinečnou šanci, rozjet nový projekt v Klášterci nad Ohří.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ technického směru
- praxe v oboru konstrukci přípravků, jednoúčelových strojů nebo nástrojů
- znalost čtení technických výkresů
- znalost obráběcích procesů a technikách tepelného zpracování
- základní orientace v normalizovaných součástech
- znalost konstruování v programu Catia V5
- aktivní znalost AJ nebo NJ

Výhodou:
- praxe v oboru konstrukce lisovacích nástrojů
- praxe v automotive

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3210461  Datum zveřejnění: 9.10.2017