Jeřábník, postačí pouze platný průkaz na VZV

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jedná se o přemisťování/zaskladňování těžkého nákladu vzduchem pomocí jeřábu (zkušenosti s motorovými, sloupovými jeřáby výhodou)
- ovládání jeřábu je pomocí ovladače, za chůze (není kabina)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zařídíme Vám školení na jeřábnický průkaz
- mzdu od 22 933Kč
- nástup IHNED

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro novou halu na klášterecké zóně hledáme vhodné uchazeče.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platný jeřábnický průkaz výhodou
- smysl pro pořádek, organizační schopnosti a zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3212409  Datum zveřejnění: 11.10.2017