Polepy IT výrobků - jen 3 dny v týdnu!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Velmi jednoduchá práce spočívá v polepování IT výrobků a kompletaci harddisků
Práce je vykonávána tři dny v týdnu v PO, ÚT, ST a po třech týdnech se mění směny a pracuje se ČT,PÁ,SO. Směna je 12 hodinová od 6:30 do 18:30. Při práci se kombinovaně sedí i stojí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odměnou pracovníkovi je mzda 15 500 Kč/měsíc, samozřejmostí je i dotované závodní stravování a také výrobní bonus ve výši min. 2200 Kč/měsíc. Očekávat můžete týden dovolené navíc, čisté, klimatizované a klidné pracoviště a taktéž bohatě vybavenou kantýnu. Pracoviště se nachází v Brně-Slatině.

Informace o náboru

Pohodová práce pouze na 3 dny v týdnu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pouze dobrý zrak a manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3223542  Datum zveřejnění: 15.1.2018