Koordinátor dopravy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Rozvadov, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Organizace a plánování přeprav pro hosty a zaměstnance
• Poskytování kvalifikované telefonické a emailové klientské podpory
• Zajišťování volných vozidel dle aktuální situace
• Komunikace s hosty, řidiči a ostatními středisky
• Plánování směn zaměstnanců (řidičů) a jejich vedení
• Kancelářská práce se systémem sledování flotily a práce s týmem v terénu
• Příprava podkladů pro výpočet mezd řidičů - reporty a výkazy
• Kontrola denní, měsíční spotřeby PHM, kontrola knih jízd
• Kontrola a vyúčtování externích dopravců

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní pracovní prostředí, hlavní pracovní poměr
• pružnou pracovní dobu
• práci v příjemném pracovním prostředí 5* hotelu
• zaměstnanecké stravování za zvýhodněnou cenu
• možnost odborného růstu – jazykové kurzy, profesní vzdělání
• možnost karierního postupu
• pomoc při hledání ubytování v okolí pracoviště, transport na pracoviště

Místo výkonu: Rozvadov

Hrubá mzda: až do výše 35 000,- Kč + motivační finanční odměny formou osobního ohodnocení

Informace o náboru

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Hotel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. středoškolské vzdělání s maturitou
• praxe z logistického oddělení a praxe s vedením
zaměstnanců min. 3 roky
• pokročilá znalost MS Office (Excel)
• pokročilou znalost NJ nebo AJ pro denní
komunikaci s hosty
• analytické uvažování, zodpovědnost,
spolehlivost, samostatnost
• časovou flexibilitu, organizační schopnosti a
komunikativnost
• schopnost pracovat pod tlakem a řešit
problémové situace
• obchodního ducha a prozákaznickou orientaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3234722  Datum zveřejnění: 24.4.2018