Testovací inženýr – elektro - CAN/LIN - Top mzda!

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Testovat elektronická rozhraní pro ECU, LED funkce, sběrnice CAN/LIN
Provádět zkoušky světlometů dle norem a specifikací
Vyvíjet a implementovat CANNoe scripty pro testování elektroniky/ světlometů
Koordinovat nasazení CANNoe scriptů pro testování elektroniky/ světlometů
Vytvářet termínové plány vývoje
Úzká spolupráce s centrálním oddělením v Německu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti
Práci na prestižních projektech, ke kterým se dostane jen pár vyvolených
Účast na vývoji produktů, které budou nasazeny až za několik let
Využití nejmodernějších technologií a příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
13. A 14. mzdu
Podporu při relokaci
Dotované závodní stravování
5 týdnů dovolené
Možnost využití pružné pracovní doby
Příplatek na zdraví ve výši 1500 Kč
Příplatek na dojíždění ve výši 1000 Kč
Penzijní připojištění
Náborový příspěvek ve výši 50 000 Kč vyplácený dle interních pravidel
Náborová prémie ve výši 70 000 Kč po odpracování 18ti měsíců
Interní systém benefitů formou kafeterie
Zajištění hlídání dětí externí formou
Bezplatné odborné vzdělávání a podporu jazykového vzdělávání
Přátelské a neformální pracovní prostředí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ - vzdělání v oboru elektronika
Znalost programování – implementace HW/SW, znalost komunikace po sběrnicích
Nezbytná znalost CAN/LIN komunikace
Výhodou znalost software LabView
Středně pokročilou znalost AJ
Samostatnost, se schopností týmové práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3251714  Datum zveřejnění: 23.11.2017