Teamleader

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
12.02.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vedení týmu podřízených v logistické společnosti
• plánování směn, přidělování pracovníků na jednotlivé zakázky
• dohled nad zpracováním zakázky, kontrola kvality
• proškolování a zaučování podřízených
• hodnocení podřízených, motivace podřízených
• kontrola docházky, vypracování plánů dovolených
• zajištění dodržování BOZP na pracovišti
• dohled nad dodržování pracovních postupů a směrnic

Zaměstnanecké výhody, benefity

• jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového projektu
• samostatnou a odpovědnou práci
• možnost osobního i profesního rozvoje
• zázemí ekonomicky zdravého a stabilního zaměstnavatele
• možnost být součástí úspěšné nadnárodní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Jedná se o firmu s novým a moderním prostředím v oboru logistika.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SOU/SŠ vzdělání
• zkušenosti s vedením týmů podřízených
• zkušenosti ze zásilkového obchodu, logistiky, přípravy zboží
• znalost práce na PC, aktivní práce v MS Excel
• pečlivost, spolehlivost, dobré organizační dovednosti
• aktivní a komunikativní osobnost, vůdčí schopnosti
• ochotu pracovat ve směnném provozu
• platný průkaz VZV – výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3263002  Datum zveřejnění: 12.2.2018