Operátor výroby s bonusem 10 000 Kč a dalšími výhodami

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní práce je montáž ventilů, práce s osazováním desek, práce s ručními lisy apod. Pro ty, kteří se nebojí pájet mikroperem je možnost pracovat i na této pozici, čili dopajování drobných defektů na deskách plošných spojů. Vše Vás samozřejmě zaučí zkušení školitelé.

Zaměstnanecké výhody, benefity

nabízená základní mzda je 16500 Kč/měs. (se zaškolováním roste mzda, pro zkušenější operátory je možnost nástupu s vyšší základní mzdou)
bonus za produktivitu 1800 Kč/měs.
bonus za neabsenci 5000 Kč vyplacený po zkušební době, po dalších 3 měsících opět bonus za neabsenci 5000 Kč.
týden dovolené navíc- tedy 25 dnů
dotované stravování v jídelně společnosti
akce pro zaměstnance

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

požadavkem na tuto pozici je dobrý zrak (brýle nevadí),
manuální zručnost,
a ochotu pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční - za noční směnu je příplatek nad rámec ZP).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3265027  Datum zveřejnění: 15.1.2018