Dispečer/ka logistiky s němčinou

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000-35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhledávání nových přepravních společností
Koordinace řidičů za účelem snížení prostojů
Koordinace vozidel s důrazem na maximální efektivní využití vozového parku
Komunikace se společnostmi, které zajišťují dopravu a vyjednávání smluvních podmínek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Moderní pracovní prostředí a různorodou pracovní náplň
Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a vylepšení
Stabilní zázemí společnosti a zkušené kolegy, kteří rádi pomohou v začátcích
Propracovaný systém zaškolení pro nové kolegy a plán rozvoje
Bohatý systém benefitů a nástupní bonus
Firemní stravování a kurzy pro dovednostní rozvoj
Možnost zajištění ubytování do začátku/ dobře dostupné pracoviště pro místní
Nástup je možný ihned, případně i později

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Plynulá němčina (nejlépe na úrovni B2) a středoškolské vzdělání s maturitou
Zkušenosti s dispečinkem/logistikou
Zodpovědnou a energickou osobnost
Znalost MS Excel
Angličtina VELKOU VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3267141  Datum zveřejnění: 15.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000-35000