Expeditor-Specialista logistiky

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Bor Nová Hospoda, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Řídí a koordinuje denní dodávky materiálů od dodavatelů na zabezpečení
výroby
• Vykonává plánování dodávek materiálů na zabezpečení denní výroby
• Při změně plánu výroby vyplývající od zákazníka toto promítá do plánu na
zabezpečení dodávek materiálu
• Denně spolupracuje a řeší problémy v dodávkách s dodavatelskou a přepravní
firmou
pro zajištění dodávek materiálu
• Zajišťování invertarizace materiálu
• Pracuje se systémem SAP, MFG PRO, JTDS,
• Zajišťuje speciální transport
• Řídí a koordinuje pravidelný cycle count na přidělených dílech
• Vypracování analýz v případě měnících se plánů od zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Velmi dobré platové ohodnocení
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na dopravu do zaměstnání
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dovolenou
• Závodní stravování zdarma
• Firemní společenské akce
• Přátelský kolektiv a další výhody

Informace o náboru

V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Smuteční Vrch 441 Stříbro.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba komponentů do automobilů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Minimálně SŠ vzdělání
• Praxe v oblasti logistiky ve výrobní společnosti
• Znalost AJ na komunikativní úrovni – denní
komunikace se zahraničními kolegy a
dodavateli
• Znalost práce na PC MS Office (SAP, MFG PRO –
výhodou)
• Komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
• Analytické schopnosti, odolnost vůči stresu
• Schopnost určování priorit v souladu s cíli
společnosti
• Schopnost přizpůsobit se rychlým změnám

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3278529  Datum zveřejnění: 6.3.2018