Elektromechanik strojů a zařízení (Ref. č.: č.104)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
CTP Nová Hospoda, Tachov
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samostatné provádění dílčích i celkových prací při zjišťování a odstraňování závad
na strojních zařízeních a výrobních prostředcích.
• Instalace a obsluha elektrických zařízení.
• Výroba, instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických strojů,
přístrojů a zařízení, např. elektromotorů, transformátorů, rozvaděčů a svař. agregátů.
• Řízení prací při sestavování, seřizování a opravách složitých a prototypových strojů,
přístrojů a zařízení, jejich měření, zkoušení a oživování
• Preventivní prohlídky strojních zařízení
• Provádění provozních zkoušek
• Vyhledávání a identifikace závad zařízení a stanovování technologie oprav
• Spolupráce s techniky údržby při výběru náhradních dílů
• Provádění revizí strojů a zařízení
• Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
• Provádění údržbářských a opravárenských prací na technologiích a infrastruktuře
• Ustavování strojů, zařízení, dopravníkových a výrobních linek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí stabilní mezinárodní stabilní společnosti
• Bohatý program zaměstnaneckých výhod
• 13.plat
• 25 dní dovolené
• Stravenky
• Příspěvek na sportovní vyžití
• Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

V případě zájmu nás prosím kontaktujte Po-Pá v době od 7:30 do 16:00 hod. telefonicky na zelenou linku (zdarma) 800 10 11 25, emailem s uvedením Vašeho životopisu včetně telefonního čísla a názvu pozice nebo osobně na pobočce: Zámecká 2111 Tachov 34701 OC Kaskády.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilová výroba

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Střední vzdělání s výučním listem v oboru elektro
• Zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení
výhodou
• Osvědčení vyhláška 50/1978 - §6 nutný (§9,10
výhodou)
• Přesnost, preciznost, odolnost vůči zátěži,
odpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Zámecká 2111
34701 Tachov

Kontakt

ID: 3283420   Datum zveřejnění: 10.1.2018