Finální montáž na 2 směnný provoz

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Chomutov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jednoduše řečeno na Vás bude celá kompletace finálního výrobku. K Vám se na počátku dostane holé torzo produktu a Vy z něj budete muset vytvořit konečný výrobek. Zasadit všechny součástky, zašroubovat každý šroubek a olepit povinným označením. Protože produkty mají pár metrů, bez žebříku se občas neobejdete.
Práce je vhodná pro ty, kteří rádi za sebou vidí finální výrobek připravený rovnou k expedici.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástupní mzda od 20.500 Kč, dle zkušeností a dosaženého vzdělání
- nástup rovnou do kmene s smlouva na dobu NEURČITOU
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění po roce u společnosti
- 25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost zabývající se výrobou filtrů do nákladních automobilů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota práce ve 2-směnném provoze (pouze ranní a odpolední směna)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3288665  Datum zveřejnění: 14.3.2018