Country Aftersales Manager

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• příprava, průběžná aktualizace, řízení implementace a vyhodnocení obchodní strategie organizace v souladu s jejími strategickými cíli v oblasti Aftersales
• monitorování a analyzování trhu a vývojových trendů, nacházení nových obchodních příležitostí.
• stanovování interních směrnic a postupů pro obchodní činnost organizace v oblasti Aftersales
• rozvoj vztahů v segmentu klíčových zákazníků organizace v oblasti Aftersales
• schvalování obchodních smluv a zakázek v oblasti Aftersales
• reprezentování organizace na jednáních se stálými obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty
• analyzování výsledků obchodního týmu a příprava zpráv o průběhu a výsledcích obchodní činnosti organizace
• spolupráce s ostatními univerzálními celky organizace
• vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků v rámci svěřeného celku organizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí mezinárodní společnosti s dlouholetou tradicí
• dotované závodní stravování
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na penzijní pojištění
• roční bonusy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáte novou výzvu v mezinárodního obchodu? Chcete se realizovat na nově vzniklé pozici? Staňte se součástí významné zahraniční společnosti a uplatněte své zkušenosti na pozici Country Aftersales Manager.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3316897  Datum zveřejnění: 22.2.2018