Operátor výroby - Top mzda + bonusy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* firma se zabývá výrobou různých součástek do spalovací techniky a hledá do svého týmu šikovné lidi, kteří se nebojí manuální práce.

* náplň práce spočívá především v montáži, osazení, šroubování, ale není to nic těžkého. Na všechny činnosti Vás řádně školitel připraví během 14-ti denního intenzivního zaučování a poté máte možnost si sami zvolit, která práce Vám vyhovuje nejlépe.

* vybrat si můžete buď ze třísměnného provozu (ranní, odpolední, noční), z nepřetržitého provozu (dva dny ranní, dva dny noční, čtyři dny volno) a nebo pouze práci v noci za nadstandardní příplatky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* mzdu od 17.500 Kč/měs. (pokud máte již zkušenosti s výrobou, základní mzda bude vyšší)
* bonus 1800 Kč/měs. za produktivitu
* bonus 10 000 Kč za docházku a adaptaci
* příplatek za noční práci 25 Kč/hod. (za týden noční práce máte 940 Kč navíc)
* týden dovolené navíc, tedy 25 dnů
* dotované stravování 55%
* firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Klient se zabývá výrobou součástek do spalovací techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* manuální zručnost
* spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3337840  Datum zveřejnění: 16.3.2018