Práce pouze v noci s výdělkem 22000 - 24000 Kč/měs.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
22 000- 24 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Jste spíše noční sova a upřednostňujete práci pouze v noci s pracovní dobou od 22:00-6:00 hod. ? Pokud ano, tak máme práci přesně pro Vás.
* Jedná se o práci ve výrobě, kde náplní práci je především osazení, montáž nebo šroubování a to komponentů do spalovací techniky.
* Nejdříve nastupujete na 14- ti denní zaškolovací směnu (ranní), ve které se naučíte vše potřebné k výkonu práce a poté přecházíte na noční práci, která začíná v neděli večer a končí v pátek ráno.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* mzdu v základu 17.500 Kč/měs.
* příplatek za noční práci - 25 Kč/hod (za týden noční práce máte cca 940 Kč navíc)
* produktivní bonus 1800 Kč/měs.
* bonus za řádné zaškolování 10.000 Kč
* 25 dnů dovolené
* 55% dotace na závodní stravování
* akce pro zaměstnance

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Klient působí v oblasti výroby produktů do spalovací techniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3342620  Datum zveřejnění: 22.3.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22 000- 24 000