Technik řízení kvality dodavatelů (elektro)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Vysočina, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řešení kvality dodávaných dílů (elektro sekce) v sériové fázi i v projektech
- Udržování kontaktu s dodavateli a vyjednávání s nimi
- Ověřování kvalitu u komponentů
- Vedení administrativy
- Provádění auditu dodavatelů
- Občasné služební cesty

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavé mzdové ohodnocení dle schopností
- 13. a 14. mzda
- Příplatkové bonusy ve výši 2 500 Kč
- 5 týdnů dovolené
- Pružná pracovní doba
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na hlídání dětí, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
- Finanční podpora při relokaci
- Možnost dalšího vzdělávání
- Cafeterie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Zaujala Vás tato nabídka? Odpovězte prostřednictvím přiloženého formuláře nebo nás kontaktujte na emailu [email protected], telefon +420 724 396 359, kontaktní osoba Ing. Lucie Süsserová.

Tímto dávám souhlas se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů společnosti HOFMANN WIZARD s.r.o.. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji agentuře HOFMANN WIZARD s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání, nejdéle však na 5 let od jejich zaslání. Kdykoli budu moci požádat personální agenturu o smazání nebo o opravu osobních údajů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ, technické zaměření
- Znalosti v oblasti elektro (možnost i pro juniory)
- AJ na komunikativní úrovni podmínkou
- Zkušenosti v oblasti automotive výhodou
- Znalost norem kvality výhodou
- Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, komunikativnost
- Možnost uplatnit osobní know-how

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3406202  Datum zveřejnění: 31.5.2018