Manipulant logistiky

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 budeš se muset naučit všechny druhy námi používaných materiálů
 připravovat materiál pro obsluhu CNC strojů
 pomáhat obsluze CNC strojů s manipulací s tímto materiálem
 formátovat a začišťovat zbylý materiál, který budeš popisovat rozměry a založíš na stojan v k tomu určené zóně
 manipulovat s díly mezi jednotlivými zónami výroby a zajišťovat jejich převoz na výstupní kontrolu
 pomáhat při vývozech, balení

Zaměstnanecké výhody, benefity

 individuální přístup
 12TI HODINOVÉ SMĚNY DENNÍ 6:00-18:00, KRÁTKÝ + DLOUHÝ TÝDEN
 práci v unikátním tichém a čistém prostředí
 rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
 spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
 zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

Informace o náboru

Zaměstnání do kmene firmy, nikoliv přes agenturu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 základní nebo vyučen
 praxe na podobné pozici výhodou
 musíš být taky aktivním řidičem sk. B (možnost služebních cest)
 oprávnění k VZV výhodou (neplatné obnovíme)
 měl bys být manuálně zručný
 pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pracovitý, pak máš skoro vyhráno…

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3482169  Datum zveřejnění: 31.8.2018