Koordinátor výrobní směny

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Nová Hospoda, Bor, Česko, Ostrov u Tachova, Okres Tachov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení provozu výroby, organizace činnosti na svěřeném úseku především po stránce personální, ale ve spolupráci s kolegy z ostatních oddělení i po stránce technické, technologické a kvalitativní
- vedení činnosti cca. 100 podřízených pracovníků výroby rozdělených do týmů
- spolupráce se zástupci pracovních agentur
- zajištění denního plnění výrobních úkolů
- stanovení nápravných opatření
- kontrola využití výrobních kapacit
- dohlížení na dodržování pravidel BOZP

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavou práci v zahraniční společnosti s propracovaným systémem benefitů a možností rozvoje
- velmi dobré finanční ohodnocení
- týden dovolené navíc
- příspěvek na dopravu do zaměstnání 2,50 Kč/km
- 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- závodní stravování ZDARMA
- příspěvek na dovolenou až 10.000 Kč
- odměnu za doporučení nového kolegy až 15.000 Kč
- firemní vzdělávání a profesní růst
- firemní společenské akce
- nástup přímo pod firmu do kmene
- a další zajímavé benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání nejlépe technického směru
- zkušenosti s vedením většího výrobního úseku ve výrobní společnosti alespoň 3 roky
- výhodou jsou zkušenosti z automobilového průmyslu
- aktivní komunikační znalost AJ je výhodou, ale obejdeme se bez ní
- organizační a komunikační dovednosti, schopnost řídit tým
- ochotu pracovat v třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3489754  Datum zveřejnění: 15.10.2018