Technik BOZP/EMS u Ústí nad Labem

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Chabařovice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- řízení systému OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 50001
- sledování klíčových ukazatelů OHSAS 18001, ISO 14001, ISO 50001
- provádění kontrol bezpečnosti práce, životního prostředí a energetického management
-řízení akčního plánu k odchylkám z interních a externích auditů
-spolupráce s externí poradenskou společností na pravidelném hodnocení souladu a pravidelné aktualizaci registru rizik, registru chemických látek a dalších systémových dokumentů
- zajištěné školení

Zaměstnanecké výhody, benefity

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
- pružná pracovní doba, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- 13. mzda podle hospodářských výsledků
- možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
- příspěvek na obědy, dotované nápoje apod.
- Flexi Pass, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity
- akcionářský program
- jazykové kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění
- 25 dní dovolené za kalendářní rok
- zvýhodněný mobilní tarif

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro dodavatele komponentů v automobilovém průmyslu hledáme Technika BOZP.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ nebo SŠ
- znalost BOZP a PO výhodou
- AJ výhodou
- pozice je vhodná pro technicky zaměřeného pracovníka bez nutnosti předchozí zkušenosti v oblasti BOZP/EMS/ energetického

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3491527  Datum zveřejnění: 13.9.2018