Montážník elektro (2 směny)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Liberec, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 30000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

budeš působit v týmu realizující zakázkovou výrobu zařízení určeného pro zahraniční trhy
Tvým úkolem je příprava, montáž kabeláže a zapojení dle dokumentace
montáž výrobků podle aktuálních pracovního postupů, montážní a výkresové dokumentace, (schéma zapojení, izometrického výkresu příp. jiné dokumentace), podle pokynů nadřízeného a podle priorit montáže.
elektronická evidence operací, evidence postupu montáže v průvodní dokumentaci
průběžnou sebekontrolu a průběžnou kontrolu kvality podle montážní dokumentace a podle kontrolních protokolů.
spolupracovat při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace, neshody.

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzda od 123,5Kč/hod 1. měsíc, poté 130Kč/hod + další bonusy 10-30Kč/hodinový příplatek, přesčasy o víkendu placeny
navíc 1. měsíc v měsíci, když jde zaměstnanec na přesčas dostane k tomu všemu 1000Kč, za druhý přesčas v měsíci 2000,-, 3. přesčas 5000,-, 4. přesčas 8000,-

práci v čistém prostředí, tzv. cleanroom
dvousměnný provoz RANNÍ + ODPOLEDNÍ (PO – PÁ 7:45 hodin/denně)
rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, firemní akce, rodinné benefity)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba technologických zařízení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vyučení v elektrotechnickém oboru - podmínka
zkušenosti s elektro montáží – výhoda
vyhláška č. 50 - §5 + §6 - výhoda
orientace a čtení elektro schématu
zkušenosti s pájením

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3495749  Datum zveřejnění: 19.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000 - 30000 Kč