Prodejní asistent/ka - Letiště Václava Havla

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
K Letišti 1019/6, Praha 6-Ruzyně, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
20.01.2019

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobrý den,

mé jméno je Sabina a specializuji se na vyhledávání vhodných kandidátů v divizi Sales & Marketing, mou vášní je zejména RETAIL. Pokud tedy máte zájem o uplatnění v tomto oboru, budu moc ráda, pokud si spolu dáme kafe a probereme případné možnosti.

V současné chvíli hledám vhodné kandidáty na pozici prodejních asistentů na letiště Václava Havla. Obsazuji zde fashion prodejny i prodejny typu Duty free, tzv. walk through.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

- komunikace se zákazníky a asistence s výběrem zboží
- prezentace a péče o luxusní produkty
- nadstandardní zákaznický servis
- příjem a doplňování zboží
- práce na pokladně

CO VÁM NABÍZÍME?

- zajímavé prostředí areálu letiště
- produktová školení známých značek
- více složková mzda až 26.000 CZK (fix + osobní ohodnocení + příspěvek na uniformu + provize z prodeje)
- práci ve 12ti hodinových směnách, krátký/dlouhý týden
- stravenky 135 Kč/den, slevy na firemní produkty, měsíční bonusy
- zázemí úspěšné a stabilní společnosti

A CO OD VÁS POŽADUJEME?

- pozitivní přístup k práci
- ochotu učit se novým věcem
- komunikativní angličtinu
- nebát se komunikace se zákazníkem

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka nebo se chcete se dozvědět více informací?
Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis na mail: [email protected]
Budu se na Vás těšit při našem osobním setkání!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Francouzská společnost, která je v ČR klíčových hráčem na trhu v oblasti travel retail. Na českých letištích provozuje prodejny s luxusními parfémy, kosmetikou, alkoholem, cukrovinkami, tabákem, módou a doplňky.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3575789  Datum zveřejnění: 10.1.2019