Asistent prodeje - Letiště Václava Havla

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
23.500 - 26.500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být u otevření něčeho nového? Máte alespoň minimální zkušenosti s prodejem? Zajímá Vás móda a máte přehled o značkách, které hýbou světem? Zvládáte základní konverzační obraty v anglickém jazyce?

Pak hledáme právě Vás!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka prodeje pro mezinárodní společnost, která provozuje své luxusní obchody na Letišti Václava Havla. Nyní se chystají otevírat nové obchody na Terminálu 2. Mezi tyto obchody bude patřit např.: Hugo Boss, Ralph Lauren, Furla a další.

Nabízíme:

- nadstadardní mzdu - až 26.500 kč
- stravenky 135 kč
- dotovanou MultiSport kartu
- příspěvek na penzijní / zdravotní pojištění
- školení přímo od zástupců značek
- prostředí, kde chápou lidskou hodnotu a váží si zaměstnanců :-)

Hledáme:

- příjemné a usměvavé kolegy
- kandidáty, kteří se nezaleknou konverzaci v anglickém jazyce
- kolegy, pro které je zákaznický servis samozřejmostí
- oceníme Vaši chuť rozvíjet se v oblasti fashion a učit se novým věcem

Co bude Vaší náplní práce:

- komunikace se zákazníky a asistence s výběrem
- prezentace a péče o luxusní produkty
- aktivní prodej, obsluha pokladny
- příjem a doplňování zboží

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní společnost, která provozuje své luxusní obchody na Letišti Václava Havla.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3578057  Datum zveřejnění: 14.1.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.500 - 26.500