Projektový manažer s AJ, Ústí nad Labem

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spolupráce s obchodním oddělením při získávání zakázek
- realizace zadaného projektu v souladu s kalkulací projektu, smlouvou a časovým harmonogramem
- řízení projektových prací
- spolupráce s oddělením nákupu při zajištění materiálu v rámci projektu
- řízení subdodavatelů projektu
- komunikace se zákazníkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
- práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
- zajímavé platové ohodnocení
- flexibilní pracovní dobu
- vedení projektů realizovaných v zahraničí
- využití odbornosti a další profesní růst
- služební notebook a mobilní telefon
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- 13. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta hledáme Projektového manažera s komunikativní angličtinou a zkušenostmi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ (SŠ) technického směru
- zájem pracovat na mezinárodních projektech
- komunikativní znalost AJ + jakýkoliv další jazyk výhodou
- praxe s vedením složitých projektů min. 2 roky
- znalost Autocad (čtení výkresové dokumentace)
- organizační a komunikační schopnosti
- schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost proti stresu
- samostatnost
- řidičský průkaz sk. B
- znalost nástrojů projektového řízení (MS Projekt) výhodou
- orientace v normách (strojírenství) výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3606595  Datum zveřejnění: 22.2.2019