Supervizor/ projektový manažer junior s AJ - strojírenství -Ústí nad Labem

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pomoc při realizaci zadaného projektu v souladu s kalkulací projektu, smlouvou a časovým harmonogramem
- pomoc při organizaci výstavby nových linek a zařízení (pásové a trubkové dopravníky)
- kontrola dodavatelů z hlediska kvality dodávky
- kontrola průběhu výroby a montáže dodávaného zařízení a vedení veškeré k tomu potřebné dokumentace
- kontrola dodaného materiálu na stavbu
- dodržování časového harmonogramu prací
- komunikace se zákazníkem a dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské firmy
- zaučení na pozici po boku zkušených kolegů
- práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
- zajímavé platové ohodnocení (základ + měsíční odměna)
- dle výkonu, po zapracování 13. Plat a bonusy z realizace díla
- flexibilní pracovní dobu
- využití odbornosti a další profesní růst
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- služební notebook a mobilní telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho klienta hledáme šikovného Projektového manažera s AJ a znalostmi ve strojírenství. Nástup do kmene společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ v oboru strojírenství (VŠ výhodou), samostatnost a logický úsudek
- komunikativní znalost AJ + jakýkoliv další jazyk výhodou
- organizační a komunikační schopnosti (řízení montážních firem, komunikace se zákazníkem a dodavateli)
- schopnost aktivně se podílet na řešení případných technických komplikací v průběhu výstavby a montáže a po jeho schválení dohlédnout na jejich efektivní odstranění
- schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost proti stresu
- zájem pracovat na projektech v ČR i zahraničí
- schopnost čtení výkresové dokumentace
- základní znalost SW AutoCAD
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3606598  Datum zveřejnění: 22.2.2019