Řízení licího jeřábu SONK v Bohumíně

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Bezručova 300, Bohumín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
18.000-22.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

řízení licího jeřábu SONK

Zaměstnanecké výhody, benefity

osobní příplatky, měsíční odměny, docházkový bonus, příplatky za noční a odpolední směnu, 50% příplatek za přesčasy, 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

VIADRUS je tradičním ryze českým výrobcem produktů ze šedé litiny, zejména kotlů a radiátorů. Se svými cca 500 zaměstnanci a tržbami 1,5 miliardy Kč patří k významným společnostem v regionu. Stěžejními položkami nabídky VIADRUS jsou litinové kotle na tuhá paliva s ručním i automatickým přikládáním a plynové kotle atmosférické i kondenzační. VIADRUS je rovněž jedním z vedoucích výrobců litinových radiátorů v klasickém, moderním i retro provedení. Novinkou v sortimentu jsou krbová kamna s litinovými prvky s možností vizuálního přizpůsobení zákazníkem. Inovované produktové portfolio plní nejpřísnější ekologické limity Evropské unie. Kotle VIADRUS patří k nejžádanějším v rámci kotlíkových dotací a významná část produkce je exportována na náročné zahraniční trhy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

vazačský průkaz,
odborná způsobilost jeřábníka - mostového jeřábu, tř. A., - praxe min. 1 rok

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3619597  Datum zveřejnění: 12.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000-22.000 Kč