Řidič MKD

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Okres Karlovy Vary

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracujete v současné době za minimální či jen průměrnou mzdu ČR a uvažujete o změně a rádi trávíte čas za volantem?

Pokud jste si odpověděli ano, tak hledáme právě Vás.

Hledáme kandidáty, kteří již mají ŘP sk. C+E.

Zaměstnanecké výhody, benefity

● to záleží jen na Vás! Vaše mzda se bude pohybovat každý měsíc minimálně na částce 42 000 Kč.
● za splnění různých aspektů se může Vaše mzda vyšplhat i na 60 000 Kč/měsíčně.
● abyste měli klidný důchod, dostanete ještě 1000 Kč/měsíčně jako příspěvek na důchodové pojištění
● budete jezdit pro zaměstnavatele, který si Vaší práce skutečně váží

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti

● naším jediným požadavkem je, aby byl kandidát z okolí Západních Čech. Nákladka totiž probíha v Sokolově.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3623375  Datum zveřejnění: 18.3.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.