Engineering Manager

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• zodpovědnost za zavádění, náběh výrobních projektů
• analýza a řízení rizik
• koordinování projektů, vedení dokumentace k projektům
• jednání s dodavateli, optimalizace výrobního procesu
• zpracování návrhů na investice
• komplexní technologické zajištění výrobků
• tvorba technologických postupů a výrobní dokumentace
• optimalizace a zefektivňování technologie výroby svěřených produktů
• zajištění technické podpory při nákupu strojů, zařízení a technologického vybavení pracovišť
• předložení návrhu na optimalizaci výrobního procesu
• řízení a motivace skupiny pracovníků, vyhodnocování dosažených cílů a kompetencí
• komunikace se zákazníky v rámci realizace projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na dopravu
• firemní akce
• intenzivní vzdělávání v jazycích a oboru
• dotované stravování
• Cafeterie - Flexipass
• příspěvek na penzijní či životní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hledáte novou výzvu v oblasti projektového a výrobního engineeringu? Staňte se součástí významné výrobní společnosti se sídlem v Ostrově u Stříbra a uplatněte své zkušenosti na pozici Engineering Manager.

Požadavky na zaměstnance

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• min. 3 roky praxe na stejné nebo podobné pozici ideálně ze zakázkové výroby
• dobrá znalost AJ slovem i písmem
• znalost SAP – výhodou
• zkušenosti se vedením týmu
• schopnost pracovat samostatně i v týmu, flexibilita
• analytické myšlení, multi-tasks, tah na branku, aktivní a zodpovědná osoba
• organizační schopnosti, proaktivní přístup, pečlivost
• komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, snaha o neustálé zlepšování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3642168  Datum zveřejnění: 11.4.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.