Účetní

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Radlická 714/113a, Praha 5-Anděl, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

- Zodpovědnost za proces fakturace na klienty
- Účtování faktur došlých/vydaných za zápůjčky a jejich nahrávání na klientské portály
- Zpracování pohledávek – zápočty a komunikace s klienty
- Zpracování bankovních výpisů a tvorba odchozích platebních příkazů
- Příprava podkladů k měsíčním závěrkovým operacím
- Evidence a zpracování dálničních kupónů
- Správa přijatých kaucí

CO VÁM NABÍDNEME?

- 5 týdnů dovolené
- Sick-days
- Kartu MultiSport nebo 6000 Kč
ročně na sportovní, relaxační a rehabilitační aktivity dle vlastního
výběru
- Stravenky
- Roční bonus
- Občerstvení na pracovišti zdarma
- Výuku angličtiny přímo na pracovišti
v pracovní době (2 týdně 60 min)
zdarma
- Nadstandardní lékařskou péči

A CO POŽADUJEME?

- Praxe min. 1 rok na obdobné pozici
- Znalost podvojného účetnictví, přehled o daňové legislativě
- Anglický jazyk pro běžnou pracovní komunikaci (úroveň B1)
- Znalost MS Excel
- SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- Spolehlivost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka nebo se chcete se dozvědět více informací?
Pak neváhejte a zašlete mi Váš životopis na mail: [email protected]
Budu se na Vás těšit při našem osobním setkání!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro společnost působící v oblasti mobility již více než 30 let hledáme vhodného uchazeče na pozici Účetní.
Pokud máte předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 1 rok, s EXCELEM si rozumíte na výbornou, máte znalost podvojného účetnictví a přehled o daňové legislativě - jste náš člověk!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3655751  Datum zveřejnění: 5.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc