Specialista logistiky a dopravy

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Hlavním úkolem je koordinace logistických činností pro přesun, přípravu a expedici materiálů
• Koordinace přepravy materiálů
• Zaměření na efektivitu, přesnost, včasnost a servis
• Plánování, organizace, a řízení distribuce a dopravy
• Minimalizace nákladů na přepravu, zajištění efektivního využití dopravy
• Přesun zboží a služeb od dodavatelů a výrobců ke koncovým uživatelům
• Výběr a vyjednávání smluv s poskytovateli dopravy
• Řízení dovozních a vývozních činností a zajištění dodržování celních předpisů
• Cílem je dodržování přepravního plánu, přesnost dodávky

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavé platové ohodnocení
• Občerstvení na pracovišti
• Příspěvek na dojíždění
• Možnost získat praxi v oboru v nadnárodní a uznávané společnosti
• Možnost jazykových kurzů
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Nástup přímo pod firmu do kmene

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Pro významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Specialista logistiky a dopravy.

Požadavky na zaměstnance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Schopnost komunikovat s dodavateli a přepravními společnostmi
• Schopnost efektivně a včas reagovat na potřeby oddělení se zaměřením na služby zákazníkům
• Velmi dobré komunikační dovednosti v anglickém jazyce, jak písemně, tak slovně
• Orientace na detail
• Znalost systému ERP

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3677368  Datum zveřejnění: 24.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.