Pracuj jako operátor montáže s výborným platovým ohodnocením. (Ref. č.: A2245)

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Modřice
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Montáž nástupních plošin, schodů a pohonů nebo jejich komponenty podle výkresové dokumentace a pracovních postupů

* Prověřování jejich funkčností - mechanické i elektrické části podle platných zkušebních předpisů

* Provádění dalších prací dle pokynů shift leadera, supervisora nebo vedoucího segmentu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Mzda 120 Kč/hod – po zkušební době 130 Kč/hod

* Výhodné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny

* Počáteční zaškolení

* Moderní pracovní prostředí

* Zázemí mezinárodní strojírenské společnosti

* Příplatek za práci přesčas: 25 % průměrné mzdy

* Příplatek za noční směnu: 20 %

* Příplatek za práci o víkendu: 25 %

* Příplatek za práci ve státní svátek: 100 %

* Produktivní bonus: až 3 800 Kč/měsíc

* Počet dnů dovolené: 25

* Délka pracovní doby: 7,5h

* Příspěvek na stravování: 55 % ceny stravy

* Autobusová doprava do CTP zdarma

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail [email protected] Do předmětu prosím uveďte přesný název pozice, na kterou reagujete.
V případě, že Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, byl upřednostněn kandidát, který lépe vyhovoval uvedeným kritériím. Děkujeme za pochopení.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vyučení v oboru strojírenství (velkou výhodou)

* Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace, zámečnické práce

* Schopnost samostatné i týmové práce

* Ochota pracovat ve dvou provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Hofmann Personal
Pekařská 4
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Michaela Venzlů
Tel.: +420602108591
E-mail: poslat životopis
ID: 3689285   Datum zveřejnění: 7.6.2019   Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.