Pracuj jako operátor montáže s výborným platovým ohodnocením.

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Místo práce
Modřice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Pokud se orientujete ve výkresové dokumentaci a neradi pracujete na nočních směnách, tak čtěte dále pro více informací :-)

* Vaší náplní práce bude montáž nástupních plošin, schodů a pohonů nebo jejich komponenty podle výkresové dokumentace a pracovních postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Mzda 130 Kč/hod – po zkušební době 140 Kč/hod (za měsíc tedy i více jak 26.000 Kč ve zkušební době)
* k tomu bonus 3800 Kč/měs.
* práci na dvousměnný provoz (ranní a odpolední)
* Počáteční zaškolení
* Moderní pracovní prostředí
* Zázemí mezinárodní strojírenské společnosti
* Příspěvek na stravování: 55 % ceny stravy
* Autobusová doprava do CTP zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3718685  Datum zveřejnění: 17.7.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.